Jim Cramer: čistá hodnota, vzdelávanie a top citácie (Jim Cramer: Net Worth, Education, and Top Quotes)

Jim Cramer je bývalým manažérom hedžových fondov, TV hostiteľom a osobnosťou „Mad Peniaze CNBC“.

Je tiež spoluzakladateľom a predsedom Thestoreet.com, Inc.1.

  • Jim Cramer mal kreatívnych rodičov.
  • Cramer zúčastnil Harvard University, kde zarobil bakalársky titul vo vláde v roku 1977, absolvoval Magna Cum Laude a jeho Juris Doktorandský titul na Harvardskej právnickej škole v roku 1984
  • Ako úspešný reportér v Tallahassee, Florida, Cramer Cryl Cramer Bundy vraždy
  • Cramer bežal hedžový fond od roku 1987 do roku 2000 a mal len jeden rok negatívnych výnosov

Včasný život, vzdelávanie a kariéra

Jim Cramer sa narodil 10. februára 1955, v Wyndmoor, Pennsylvania, predmestie v blízkosti Philadelphia.2 Jeho rodičia boli pracovití a kreatívnych jedincov. Jeho matka bola umelcom a jeho otec bol podnikateľ, ktorý vlastnil spoločnosť, ktorá predala baliaci papier, boxy a tašky na maloobchodníkov.
Ako mladý muž, Cramer predal zmrzlinu na štadióne Veterans počas miestnych Phillies Games.3 v roku 1978, Cramer začal pracovať ako reportér. Pokryl TED BUNDY vraždy v Tallahassee, Floride, kde pracoval pre demokrat a pre Los Angeles Herald Examiner. Cramer bol okradnutý mnohokrát na Floride a bol dokonca nútený žiť vo svojom aute na jednom mieste.
Cramer zúčastnil Harvard University, kde zarobil bakalársky titul vo vláde v roku 1977, absolvoval magna cum Laude.4 Jeho skúsenosť s žurnalistikou začali na vysokej škole, keď sa stal prezidentom a redaktorom náčelníka Harvard Crimson.5 On pokračoval vo svojom vzdelávaní na Harvardská právnická škola, kde zarobil svoj Juris Doctor Cirát v roku 1984.6
Kým v právnickej škole, Cramer začal investovať na akciovom trhu a dokonca išiel tak ďaleko, že propaguje svoje akcie. Jeho traťový záznam úspešných akcií ho pristál prácu ako Stockbroker s Goldman Sachs.

Úspešný príbeh

V roku 1987, Jim Cramer vzal svoje znalosti na akciovom trhu a začal svoj vlastný hedžový fond spoločnosti, Cramer & Co.6 Cramer, bežal svoj fond od roku 1987 do roku 2000 a mal len jeden rok negatívnych výnosov. Nakoniec odišiel z jeho hedžového fondu v roku 2001, pričom uverejnil celkovú ročnú priemernú návratnosť 24% z roku 1987 do roku 2001 a priniesla v priemere viac ako 10 miliónov dolárov ročne počas celého 14-ročného obdobia.7
Aj keď stále na jeho hedžovom fonde, v roku 1996, Cramer Co-založená Thestoreet.com, webová stránka, ktorá poskytuje komentár a rady na akciovom trhu.8 Cramer je druhým najväčším akcionárom spoločnosti a v jednom bode dosiahol trhovú čiapku vo výške 1,7 miliardy USD.9 Od augusta 2019, Avšak, Maven získal Thestat.10
V roku 2005, Jim Cramer prihlásil, že je hostiteľom CNBC Show „Mad Peniaze“, pre ktorú je najznámejší.2 Cieľom show je učiť svojich divákov, ako myslieť ako profesionálni investori a nie Povedzte ľuďom, čo si myslí. Popularita výstavy sa v posledných 10 rokoch dôsledne zvýšila, čo ju robí jedným z najobľúbenejších investícií na CNBC.
Cramerov úspech na „Mad Peniaze“ mu umožnil hosťovať a javiť ako hosť na viacerých investičných výstavách na viacerých vysielacích spoločnostiach. Okrem toho, Cramer bol hosťom na prominentných výstavách nesúvisiacich s investičným financovaním, ako je „zatknutý rozvoj,“ „Tonight Show“ a „denná show“ 11.

Čisté hodnoty a súčasný vplyv

Jim Cramer má celkovú odhadnutú čistú hodnotu 100 miliónov dolárov, podľa peňazí, INC.12 Hmotnosť jeho čistej hodnoty pochádzala z jeho úspechu ako manažéra hedžového fondu, ale jeho úspech sa tam nezastavil.

Pomocou jeho skúseností ako manažéra hedžového fondu, Cramer Zvýšil svoju čistú hodnotu prostredníctvom diverzifikovanej stratégie viacerých príjmov.

Trhová čiapka a peňažný tok z jeho vlastníctva thestoret.com posilnili svoju čistú hodnotu, ktorá má svoju známosť a úspechy ako hostiteľa „šialených peňazí“.

„Mad Peniaze“ si zachoval silný vplyv spoločnosti Cramer v rámci investičnej finančnej ríše.

Je to vedúca osobnosť pre poradenstvo v oblasti akciového trhu.

Najvplyvnejších úvodzoviek

Cramer Akonáhle povedal: „Stratil som obrovské množstvo peňazí na rôznych trhoch, a myslím, že to je niečo, čo vás robí lepšie, nie je horšie.“

Citát je dokonalým príkladom typu osoby Cramer sa stal prostredníctvom svojich skúseností ako manažéra hedžového fondu a ako poradca investícií na leteckú spoločnosť.

Ak je investor v hre dosť dlho, sú povinní stratiť peniaze.

Ale to robí investor s týmto učením, ktorý z nich robí úspech alebo neúspech.

„Budem sa postaviť za to, čo verím a za to, čo som vždy veril,“ povedal Cramer tiež povedal. „Každý človek má právo byť bohaté v tejto krajine, a chcem im pomôcť dostať sa tam.“ 14

Toto stelesňuje mentalitu Cramer, keď poskytuje poradenstvo o jeho show „Mad Peniaze“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *